Economist

Full Time
Bucuresti
Posted 6 luni ago

Scurta descriere a companiei:
Compania de Librării Bucureşti este cea mai extinsă rețea de librării din București, cu 39 de librării și o tradiție de peste 70 de ani de activitate.
Gama de produse este formată din carte, articole de papetărie, rechizite scolare, jocuri, jucării și articole pentru copii, birotică, tipizate și imprimate fiscale, precum și o varietate de produse cadou exclusiviste. În prezent avem în portofoliul activ peste 60.000 de articole care sunt comercializate atât online, cât și în rețeaua de librarii.
Dacă ești la început de carieră și cauți un mediu de lucru plăcut, dinamic și care să îți permită să continui să te dezvolți, vino în echipa noastră!
Te așteptăm în echipa noastră!

Cerinte:
• Absolvent Facultatea de Management, promotia 2023, de preferat A.S.E.
• Sociabil, organizat, perseverent

Beneficii:
• Salariu motivant
• Tichete de masă
• Posibilitatea continuării studiilor
• Prime anuale (Crăciun și Paște)
• Abonament medical la nivel extra
• Cadouri in bani pentru diverse ocazii (casatorie, nasterea copiilor, 8 Martie, 1 Iunie, Craciun, Paste)
• Posibilități de promovare în cadrul companiei
• Cursuri de formare profesională

Descrierea postului:
• Actualizeaza datele patrimoniului societatii in registrele legale (carte funciara, cadastru etc.)
• Asigura obtinerea in timp util a avizelor de functionare pentru punctele de lucru din cadrul societatii
• Monitorizeaza parcul auto prin sistem GPS
• Gestioneaza activitatea de protectia mediului in cadrul societatii

Job Features

Job CategoryEconomist